مهارت پنجم ICDL (اکسس)

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رایگان

نرم افزار اکسس این امکان را فراهم می آورد که کاربر بانک های اطلاعاتی به وجود آورده و عملیات مورد نظر را بر روی آن ها انجام دهد. بسیاری از برنامه نویسان برای ذخیره اطلاعات نرم افزارهایی که تولید می کنند از نرم افزار دیتابیس اکسس استفاده می کنند.

یکی دیگر از نرم افزارهای شرکت مایکروسافت  یک سیستم مدیریت داده می باشد که با استفاده از آن می توان بانک اطلاعاتی ایجاد کرد، آن را ویرایش کرد و در هر زمان به آن دسترسی پیدا کرد.

بانک اطلاعاتی، پایگاه داده و یا دیتابیس مجموعه ای از اطلاعات است که در ساختار منظمی قرار گرفته و در هر زمان قابلیت بازیابی اطلاعات را دارد.

access را می توان ساده ترین بانک اطلاعاتی نسبت به دیتابیس هایی مانند sql server یا mysql و همچنین oracle دانست.

از دیگر ویژگی های نرم افزار اکسس این است که شما برای نصب آن تنها باید مجموعه آفیس را نصب کنید که امروزه تقریبا تمامی سیستم های ویندوزی این نرم افزار را دارا می باشند و این در حالی است که نصب دیگر دیتابیس های ذکر شده کار واقعا دشواری می  باشد.

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار اکسس این است ممکن است اطلاعات شرکت شما در ابتدا روی این نرم افزار ذخیره باشد و شرکت شما پس از مدتی رشد کند. بدیهی هست که نرم افزار اکسس هم گنجایش حجم خاصی از اطلاعات را روی سیستم های معمولی دارد. با این حال اگر شما به هر دلیلی نیاز به تغییر نوع دیتابیس داشتید نرم افزار اکسس این امکان را برای شما فراهم کرده است.

مهلت شرکت در این دوره به پایان رسید
نام دوره مهارت پنجم ICDL (اکسس)
مدرس دوره مهندس محمد ابراهیم باقری
کد دوره GE005
مدت دوره ۲۶ساعت
برگزار کننده مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند
شروع دوره روز ۰۷ خرداد ۱۴۰۰
شروع آزمون روز ۱۰ خرداد  ۱۴۰۰
ساعت وبینار

ساعت آزمون

ساعت ۱۱:۰۰

ساعت ۱۴:۰۰

 

رتبه بندی و بررسی

۰.۰
امتیاز میانگین
۰ رای
۵
۰
۴
۰
۳
۰
۲
۰
۱
۰
چه تجربه ای دارید؟ ما خیلی دوست داریم بدانیم!
نظری ثبت نشده است
Show more reviews
چه تجربه ای دارید؟ ما خیلی دوست داریم بدانیم!

1 دیدگاه دربارهٔ «مهارت پنجم ICDL (اکسس)»

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to Top
Scroll to Top