اصول و آداب تشریفات

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
This دوره is currently closed
دوره
اطلاعات تکمیلی

اصول و آداب تشریفات آزمون آنلاین داناد رایگان شهرداریها ضمن خدمت

 ارتباط در میان اجتماعات انسانی بسیار وسیع و پیچیده و دامنه نوع آن نیز نامحدود می باشد و به جرأت می توان گفت اسلوب های برقراری ارتباط و تعامل نیز در همان طیف وسیع قرار می گیرد.

این قواعد و اسلوب می تواند در میان اعضای یک خانواده، یک میهمانی، مدرسه، دانشگاه، در محیط های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، سیاسی و غیر وجود داشته باشد.

در واقع با رعایت این الگوهای رفتاری خاص (تشریفات) می توان با دیگران که دارای ارزش ها، هنجارها و فرهنگ های گوناگونی هستند، ارتباط برقرار کرد.

تشریفات فرآیند ارتباطات غیر کلامی است و حرکات, اشارات و احساسات ماست که به عنوان پیامهای غیر کلامی به تکمیل,تآیید و یا جایگزینی پیامهای کلامی می انجامد.

درارتباطات سازمانی روابط عمومی ها جایگاه خاصی دارند آنها سعی دارند ارتباطات عمودی را به ارتباطات افقی ومسطح ودموکراتیک تغییرشکل دهندزیراروابط عمومی فرآیند انسانی کردن ارتباطات است و از همین روی تشریفات هنر روابط عمومی است.

تشریفات درصدد است اشتراک پیامهای کلامی وغیرکلامی یکدیگررا تأیید کنند و به خصوص در ارتباطات میان فردی کارایی فوق العاده ای دارد. هرانسانی وقتی ارتباط برقرار می کند و(درحین ارتباط) بواسطه گفتاروکردار(حرکات) خود اعتبار خاصی را کسب می کند که به اصول وآداب تشریفات بر می گردد.

 

نام دوره اصول و آداب تشریفات
کد دوره PR0107
مدت دوره ۱۲ساعت
برگزار کننده مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند
شروع آزمون روز ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پایان آزمون روز ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
ساعت آزمون ساعت ۱۰ صبح

رتبه بندی و بررسی

۰.۰
امتیاز میانگین
۰ رای
۵
۰
۴
۰
۳
۰
۲
۰
۱
۰
چه تجربه ای دارید؟ ما خیلی دوست داریم بدانیم!
نظری ثبت نشده است
Show more reviews
چه تجربه ای دارید؟ ما خیلی دوست داریم بدانیم!

دیدگاهتان را بنویسید

به بالای صفحه بردن