کاربران گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های” آزمون آنلاین داناد “به‌دقت ملاحظه فرمائید.

ورود کاربران به سامانه آزمون آنلاین داناد و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط این سامانه به‌معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات آزمون آنلاین داناد است. توجه داشته باشید که ثبت هر گونه خرید خدمات نیز در هر زمان به‌معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آزمون آنلاین داناد از سوی کاربران است. بدین ترتیب ضروری است پیش از استفاده از خدمات آزمون آنلاین داناد، این شروط را به‌دقت مطالعه بفرمایید.

۱. حساب کاربری 

برای عضویت در آزمون آنلاین داناد و استفاده از خدمات موجود در آن، لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در بخش مربوطه نماید. برای ایجاد حساب کاربری تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره همراه و کد ملی الزامی است.
۱-۱ هر شخص تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در آزمون آنلاین داناد است.
۱-۲ هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌پذیرد و متعهد می‌شود که در صورت تغییر در بخشی از این اطلاعات، حساب کاربری خود را به‌روز نماید.
۱-۳ در صورت عدم همکاری و ارائه نکردن اطلاعات مربوطه از جانب کاربر، آزمون آنلاین داناد حق انسداد حساب کاربر را خواهد داشت.

۲. هزینه‌های استفاده از خدمات و سایر هزینه‌های مرتبط و نحوه پرداخت آن 

۲-۱ با توجه به این‌که اتصال به اینترنت برای استفاده از خدمات سامانه آزمون آنلاین داناد ضروری است، کاربران می‌بایست اینترنت مورد نیاز را به‌ انضمام سایر ابزار استفاده از آزمون آنلاین داناد تدارک ببیند و مخارج آن‌ها را شخصاً تأمین نماید.
۲-۲ هر کدام از خدمات، سرویس‌ها و دوره های آموزشی در سامانه آزمون آنلاین داناد دارای شرایط مشخصی می باشند که در هر بخش موارد مربوطه قید شده است، بنابراین حق انتخاب از چگونگی استفاده خدمات به ‌عهده کاربران محترم می‌باشد.
۲-۳ کاربران هزینه خرید اشتراک را از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی سامانه می بایست پرداخت نمایند.

۳. مالکیت حقوق معنوی سامانه آزمون آنلاین داناد 

مالکیت معنوی سامانه آزمون آنلاین داناد و تمامی ملحقات آن انحصاری بوده و در نتیجه:
۳-۱ کاربران این سامانه حق استفاده از نام، علامت تجاری، نماد، فیلم های آموزشی، آزمون‌های طراحی شده توسط گروه آزمون آنلاین داناد در محل غیر را ندارند مگر به موجب مجوز رسمی و بر اساس قرارداد کتبی سامانه آزمون آنلاین داناد، در غیر این حالت حق و حقوقی برای ایشان ایجاد نمی شود.
۳-۲ کاربران حق تغییر، بازتولید، بازنویسی و تولید برنامه مشابه را ندارند.
۳-۳ کاربران مجاز به استفاده از خدمات و محتوای سامانه آزمون آنلاین داناد جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، دایره حقوقی آزمون آنلاین داناد شکایت رسمی خود را طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای پیگیری خواهد کرد.

۴. تعهدات عمومی کاربران 

۴-۱ کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص قرار دهد یا آن را به هر طریق دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف مسئولیت تمام اقدامات انجام شده توسط دیگران به‌عهده صاحب حساب کاربری خواهد بود.
۴-۲ مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌شود به طور کامل به ‌عهده شخص کاربر است.
۴-۳ کاربران می‌بایست در زمان خرید خدمات سامانه و یا استفاده از حساب کاربری خویش دقت فرمایند، زیرا برگشت هزینه پس از خرید امکان‌پذیر نمی‌باشد و کاربران تنها می توانند از خدمات خریداری شده استفاده نمایند.
۴-۴ کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در سامانه آزمون آنلاین داناد تنها مجوز استفاده‌ی غیرانحصاری، غیرقابل انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌کند و به این ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به محتوای سامانه آزمون آنلاین داناد (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست.

۵. تعهدات سامانه آزمون آنلاین داناد 

۵-۱ سامانه متعهد به ارائه خدمات با کیفیت است و در این راه تلاش می‌کند با به‌روز رسانی امکانات متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه شده را ارتقاء بخشد.
۵-۲ سامانه متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که بابت استفاده کاربران از خدمات آزمون آنلاین داناد در این سامانه ثبت و ذخیره می‌شود.

۶. قانون حاکم و شیوه حل اختلاف 

قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف، تلاش خواهد شد تا اختلاف به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفتگو حل و فصل شود. در صورت عدم موفقیت، از طریق مراجعه به مراجع قضایی حل و فصل خواهد شد.

Scroll to Top
Scroll to Top